1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Küçük Öğrencilerden Kitap Ve Oyuncak Desteği

Küçük Öğrencilerden Kitap Ve Oyuncak Desteği

Küçük Öğrencilerden Kitap Ve Oyuncak Desteği
A+A-

Kırklareli Belediye Başkanlığının sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Cumhuriyet Meydanı Şevket Dingiloğlu Parkının önüne kurmuş olduğu "Kitap ve Oyuncak Kumbarası"na küçük öğrencilerden büyük deste

Kırklareli Belediye Başkanlığının sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Cumhuriyet Meydanı Şevket Dingiloğlu Parkının önüne kurmuş olduğu "Kitap ve Oyuncak Kumbarası"na küçük öğrencilerden büyük destek topluyor.
Kırklareli Atatürk İlköğretim Okulu 3/A sınıfı öğrencileri, ihtiyaç sahipleri için yanlarında getirdikleri kitap ve oyuncakları dev kumbaraya bıraktılar.
Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan küçük öğrencilerini makamında misafir ederek şunları kaydetti; "Yaşınızın küçük olmasına rağmen, dev kumbaraya kitap ve oyuncak bırakmanız çok güzel bir davranış örneğidir. Bizler, kumbarayı ihtiyacı olan çocuklara yardım edebilmek için kurduk. Belirli günlerde toplanan kitap ve oyuncaklar ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılacaktır."
Başkan Çağlayan öğrencilerle yaptığı kısa sohbetin ardından, projeye destek verdikleri için teşekkür ederek hediyeler verdi.

26.12.2012 11:57:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT