1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Küçük Cem Yılmaz Şaşırttı

Küçük Cem Yılmaz Şaşırttı

Küçük Cem Yılmaz Şaşırttı
A+A-

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ünlü güzel Ahu Yağtu'dan olan oğlu Kemal babasına öyle bir hitapta bulunduki Cem Yılmaz şaştı kaldı. Baba şevkatini tam yaşayamayan Kemal Cem Yılmaz'a dönerek öyle bir şey dediki... İşte Levent'teki buluşmanın ayrıntıları... Kü

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ünlü güzel Ahu Yağtu'dan olan oğlu Kemal'ın babasına öyle bir seslenişi vardı ki herkesi hüzünlendirdi. Baba şevkatini tam yaşayamayan Kemal Cem Yılmaz'a dönerek öyle bir şey dediki... İşte Levent'teki buluşmanın ayrıntıları...

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, önceki gün oğulları Kemal için Levent’te buluştu. Köşebaşı Kebap’ta yemek yiyen üçlü, çıkışta objektiflere takıldı.

Yılmaz ve Yağtu’nun hem 23 Nisan Çocuk Bayramı hem de ünlü komedyenin 42’nci yaş gününü kutlamak için bir araya geldiği öğrenildi.
Boşanmanın ardından bazen annesinin bazen babasının yanında kalan Kemal’in mutluluğu görülmeye değerdi.
Eski eşler günün ardından öpüşerek vedalaştı. Bu sırada Yılmaz, “Baba ne olur beni bırakma” diyen oğlunu, “Arkanızdan geliyorum, merak etme oğlum” diye teselli etti.
Cem Yılmaz’ın Christian Audigier imzalı Ed Hardy marka montu, üzerindeki kral tacı motifiyle dikkat çekti. Motif, “Komedinin kralı benim” mesajı olarak yorumlandı.

A+A-

HABERE YORUM KAT