1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kto Başkan Adayı Nuh Mehmet Delikan:

Kto Başkan Adayı Nuh Mehmet Delikan:

Kto Başkan Adayı Nuh Mehmet Delikan:
A+A-

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Nuh Mehmet Delikan, Ticaret Odası üyelerinin "artık yeter" diyerek dürüst, çalışkan ve işinde başarılı olmuş adaya oy vermelerini istedi. Nuh Mehm

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Nuh Mehmet Delikan, Ticaret Odası üyelerinin "artık yeter" diyerek dürüst, çalışkan ve işinde başarılı olmuş adaya oy vermelerini istedi.
Nuh Mehmet Delikan, Kayseri Ticaret Odası yönetimine talip insanların belirli gruplara dayanarak ve onlardan izin isteyerek işe başladıklarını, grupların da Ticaret Odası organ üyelerinin atama ile göreve getirileceklerini sandıklarını ancak Kayseri Ticaret Odası üyelerinin yapılacak seçimlerde tek belirleyici olduğunu ya unuttuklarını, ya da üyeleri ciddiye almadıklarını söyledi.
Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Nuh Mehmet Delikan, "Seçim için gittiğimiz her yerde 'Bu Oda ne iş yapar?' diye serzenişte bulunan, odadan alan değil odaya veren yöneticiler isteyen ve dertlerine derman olacak muhatap bekleyen kalabalık Ticaret Odası üyeleri ile karşılaşıyoruz" dedi.
Nuh Mehmet Delikan, yanılarak veya şaşırarak oda tarihinde ilk defa listelerin seçim öncesi herkese verildiğini ama bu sefer de seçimi ertelettiklerini, korkunun ecele faydasının olmadığını söyledi.
Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Nuh Mehmet Delikan, "Bu seçim Kayseri Ticaret Odası üyelerinin seçimi olacak. Ben ve arkadaşlarım, çekinmeden, kıvırmadan herkesten önce adaylığımızı açıkladık. Ticaret Odası üyelerinden dürüst, çalışkan, işinde başarılı olmuş adaya oy vermelerini ve Kayseri'nin prestiji için çok yüksek bir katılım sağlamalarını özellikle istirham ediyorum" dedi.
(AÖ-Y)

31.01.2013 12:56:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT