1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kto Başkan Adayı Delikan: Kayseri

Kto Başkan Adayı Delikan: Kayseri

Kto Başkan Adayı Delikan:  Kayseri
A+A-

Kayseri Ticaret Odası Başkan adayı Nuh Mehmet Delikan, adayların sessizliklerini bozarak mesnetsiz konuşmaya başladıklarını belirterek, ''Adaylar ilk önce Oda'yı tanımaya çalışsın'' dedi. Delikan,

Kayseri Ticaret Odası Başkan adayı Nuh Mehmet Delikan, adayların sessizliklerini bozarak mesnetsiz konuşmaya başladıklarını belirterek, ''Adaylar ilk önce Oda'yı tanımaya çalışsın'' dedi.
Delikan, yaptığı açıklamada, çalışmadan ve öğrenmeden yapılan açıklamaların havada kalacağını, adayların Oda Kanunu'nu okumaları gerektiğini söyleyerek, "Bu Oda 117 yıllık. Sorunları bugüne kadar ötelemişler. Öyle, bir günde pıtırak gibi çıkan düşüncelerle bu sorunlar çözülmez. Çözümü uzmanlar bulur. Birisi (projelerim hazır değildi, hazır olunca adaylığımı açıkladım) diyor. On beş günlük proje uygulanınca 15 paralık olur. Ayrıca; Kayseri Ticaret Odası'nın yönetimine talip olanların, (esnafın sorunlarıyla ilgileneceğiz) demesi komik düşüyor. O zaman git, esnaf Odasına talip ol. Bunlar Odaların dernek olmadığını öğrenmeli her şeyden önce" ifadelerini kullandı.
(ZB-Y)

21.02.2013 11:33:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT