1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kto Başkan Adayı Delikan:

Kto Başkan Adayı Delikan:

Kto Başkan Adayı Delikan:
A+A-

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Nuh Mehmet Delikan, Alış Veriş Merkezleri'ni (AVM) şehir dışına atmak için her türlü mücadeleyi yapacaklarını belirterek, "Bakkal, Market ve Sü

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Nuh Mehmet Delikan, Alış Veriş Merkezleri'ni (AVM) şehir dışına atmak için her türlü mücadeleyi yapacaklarını belirterek, "Bakkal, Market ve Süpermarketler Kanunu çıkmadan Kayseri esnafı ve tüccarı rahat yüzü görmeyecek'' dedi.
Dekilan, yaptığı açıklamada, esnaf ve tüccarın burnunun dibinde biten AVM'lerin büyüleyen satış politikalarıyla tüketicinin canına okuduğunu kaydetti. Delikan, ''Ayrıca, şehir ekonomisi de bundan olumsuz etkileniyor. AVM'ler, parayı Kayseri'de kazanıyor, büyük merkezlere gönderiyorlar. Piyasada para yok'' diye konuştu.
KTO Başkan adayı Nuh Mehmet Delikan, "AVM'ler giydirilmiş fiyatlarıyla sadece tüketicinin canını yakmıyor, AVM sahipleri işyeri açanları da boğaz tokluğuna çalıştırıyorlar" ifadelerini kullandı. Delikan, AVM'leri şehir dışına atmak için her türlü mücadeleyi yapacaklarını da bildirdi.
(ZB-Y)

08.02.2013 11:22:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT