1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kozlu'da Göz Taraması Başladı

Kozlu'da Göz Taraması Başladı

Kozluda Göz Taraması Başladı
A+A-

Kozlu Belediyesi'nin düzenlediği göz tarama programı Kozlu'nun dokuz mahallesinin ve köylerde yapılmaya başlandı. Kozlu Belediyesi'nin düzenlendiği göz tarama programı Kozlu'nun 9 mahallesinin yanı

Kozlu Belediyesi'nin düzenlediği göz tarama programı Kozlu'nun dokuz mahallesinin ve köylerde yapılmaya başlandı.
Kozlu Belediyesi'nin düzenlendiği göz tarama programı Kozlu'nun 9 mahallesinin yanı sıra köylerde sabah saatlerinde evlerinden alınan vatandaşlar, Kozlu Belediyesi otobüsleri ile Kozlu Semt Polikinliği'nde göz muayenesi ve göz taramasından geçirildi.
Ebegümeci Köyü'nden alınan 20 kişi Kozlu Semt Polikinliği'ne getirilerek, göz doktoru tarafından muayene edilen 20 kişi Kozlu Belediye otobüsü ile köylerine kadar geri bırakıldı. Bu uygulamadan memnun olduklarını belirten vatandaşlar, "Düzenlenen program ile köyden Kozlu'ya ulaşmamız zor oluyordu. Bu uygulama ile bizlere yardımcı olan Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş'a ve Kozlu Belediye 153 Hasta Takip Merkezi personeline teşekkür ediyoruz" dedi.
Kozlu Belediyesi tarafından köylerdeki göz tarama programı tarihine göre şu şekilde olacak. 6 Aralık 2012 Perşembe Akşeyh Köyü, 7 Aralık 2012 Cuma Çırgan Köyü,10 Aralık 2012 Pazartesi Dere Köy, 11 Aralık 2012 Salı Gücek Köyü, 13 Aralık 2012 Çarşamba,14 Aralık 2012 Perşembe Kozlu Köy olarak belirlendi. Diğer köylerdeki göz sağlığı taraması ise ilerideki günlerde belirlenerek vatandaşlara bildirilecektir.
(SA-SA-Y)

05.12.2012 13:49:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT