1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kozan'da Ak Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

Kozan'da Ak Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

Kozanda Ak Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı
A+A-

Adana'nın Kozan ilçesinde AK Parti 21. İlçe Danışma Meclis toplantısı ve Siyaset Akademisi sertifika töreni yapıldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Büyükşeh

Adana'nın Kozan ilçesinde AK Parti 21. İlçe Danışma Meclis toplantısı ve Siyaset Akademisi sertifika töreni yapıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Büyükşehir Yasası ile 87 köyün ilçeye mahalle olarak bağlanacağını ve kesinlikle hiçbir köyün kapatılmayacağını söyledi. Bilgili, "Bazı provokatörler sizleri yanıltmasın diye ben sizleri önceden bilgilendirmek istiyorum. Hiçbir köyümüzden 2019 yılına kadar vergi alınmayacak. Su paraları ise en düşük su parasının dörtte biri kadar tahsil edilecektir. Hükümetimizin bu yasayı çıkarmasındaki amaç ülkemizi atanmışların değil seçilmişlerin yönetmesidir.Yani halkımızın kendi iradesi ön planda tutulmaktadır.
Göreve geldikten sonar Kozan'a yapıkları ve yeni yapılacak olan hizmetleri anlatan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Kentsel dönüşüm hakkında salondakilere bilgi verdi.
Programda misafir olarak katılan Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk de görev süreleri içerisinde Seyhan'da gerçekleştirdikleri hizmetler ve Kentsel Dönüşüm çalışmalarının kademelerini slayt gösterisi eşliğinde anlattı.
(EKA-Y)

25.01.2013 12:57:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT