1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kozan Devlet Hastanesi'nin Temeli Cuma Günü Atılacak Adana

Kozan Devlet Hastanesi'nin Temeli Cuma Günü Atılacak Adana

Kozan Devlet Hastanesinin Temeli Cuma Günü Atılacak  Adana
A+A-

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Kozan ilçesine yapılacak olan 200 yataklı devlet hastanesinin temelinin 21 Aralık 2012 Cuma günü atılacağını bildirdi. Ünüvar, yaptığı açıklamada, bölge h

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Kozan ilçesine yapılacak olan 200 yataklı devlet hastanesinin temelinin 21 Aralık 2012 Cuma günü atılacağını bildirdi.
Ünüvar, yaptığı açıklamada, bölge hastanesi konumunda olacak olan 200 yataklı Kozan Devlet Hastanesi'nin sadece Kozanlı vatandaşlar için değil Kozan'a komşu olan diğer ilçelerde ve köylerde yaşayan vatandaşlar içinde çok büyük önem taşıdığını belirtti.
Kozan'da tüm yerel karar vericilerle birlikte gerçekleştirdikleri Arama Konferansında sağlık alanındaki ilk iki sorunun çoğunluğun oylarıyla hastanenin donanım ve doktor açısından takviyesi olarak tespit edildiğini hatırlatan Ünüvar, buradan hareketle mevcut hastaneyi donanım ve sağlık personeli olarak güçlendirdiklerini bununla da yetinmeyip yeni bir hastane yapımı için harekete geçtiklerini söyledi.
Böylesine önemli bir yatırımı Kozan ilçesine kazandırmanın sevincini ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Ünüvar, 21 Aralık 2012 Cuma günü saat 13:30'da yapılacak olan temel atma törenine de vatandaşları davet etti.
(ADN-Y)

19.12.2012 16:13:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT