1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Koyulhisar'a Mobese Kuruluyor

Koyulhisar'a Mobese Kuruluyor

Koyulhisara Mobese Kuruluyor
A+A-

Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde MOBESE sisteminin kurulacağı bildirildi. MOBESE hattının geçeği güzergahı belirleyen Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren, ilçedeki güvenlik önlemlerinin artırılmasına

Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde MOBESE sisteminin kurulacağı bildirildi.
MOBESE hattının geçeği güzergahı belirleyen Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren, ilçedeki güvenlik önlemlerinin artırılmasına yönelik çalışma kapsamında İl Özel İdare'si tarafından ihalesi yapılan MOBESE sisteminin en kısa sürede bitirilmesi için belediye olarak üzerimize düşen görevi yaptıklarını söyledi. Eren, "İlçemiz geniş bir coğrafyaya sahip olduğu için güvenlik önlemleri de bir o kadar zorlanıyor. Bu kurulacak olan MOBESE sitemi ilçemizin gözü olacak. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için emniyetimizin en büyük yardımcısı olacak. İlçemizin 15 noktasına güvenlik kamerası yerleştirilecek. Bunların iki tanesi ilçe girişine ve çıkışlarına konularak ilçemize giren araçların plakalarını okuyacak. Diğer 13 tanesi ise ilçe merkezimizin önemli noktalarına konulacak." dedi.
Güvenliğin en önemli unsurlarından biri olduğunu belirten Belediye Başkanı İlhan Eren, ihaleyi alan firmanın çalışmalara devam ettiğini, 2013 yılının Ocak ayında MOBESE sisteminin faaliyete geçeceğini kaydetti.
(TB-SK)

18.12.2012 12:30:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT