1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Koyulhisar Belediye Sosyal Tesisi Hizmete Açıldı

Koyulhisar Belediye Sosyal Tesisi Hizmete Açıldı

Koyulhisar Belediye Sosyal Tesisi Hizmete Açıldı
A+A-

Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde belediye tarafından 3 bin metre kare alan üzerine kurulan yaklaşık bin 200 kişi kapasiteli Belediye Kültür Merkezi ve Sosyal tesisleri halkın hizmetine açıldı. Kültür

Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde belediye tarafından 3 bin metre kare alan üzerine kurulan yaklaşık bin 200 kişi kapasiteli Belediye Kültür Merkezi ve Sosyal tesisleri halkın hizmetine açıldı.
Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisleri'ni gezen Koyulhisar belediye başkanı İlhan Eren, burada yaptığı açıklamada, "İlçemizde büyük eksikliği hissedilen Kültür merkezi ve sosyal tesislerini Koyulhisar halkımızın hizmetine açtık" dedi.
Modern bir şekilde dizayn edilen tesisin en büyük özelliğinin ise kolonların olmadığını söyleyen Eren, "Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisinin tamamen çelik konstrüksiyonla yapıldığını ve bu sayede salonun her bir köşesinden rahatlıkla tiyatro, eğlence gibi organizasyonlarda vatandaşlarımızın izleyebilmelerini sağladık" diye konuştu.
Kültür ve Sosyal Tesisinin her bir ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapıldığını belirten Eren, "Tesisin düğünlerde kullanılması için damat ve gelinin oturabileceği özel köşe, kendilerine ait gelin odası yine tiyatro vs. gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere, yüksek bir platform ve kişilerin hazırlıklarını yapmaları için odamızda mevcut. Bunun yanında iç dizayn'ı ise ses ve ışıklandırma sistemleriyle donatılmış bir şekilde örnek bir tesis haline getirdik. Bu tesisimizde otopark ve çocuklarımız için de oyun guruplarını kurarak hem buraya gelen çocuklarımızın parkta oynayabilmelerine imkân sağlarken araç sahiplerine de geniş bir otopark alanı yaptık" dedi.
(MA-UY-AÖ-Y)

12.02.2013 12:58:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT