1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köyceğiz Türk Sanat Müziği Korosuna Büyük İlgi

Köyceğiz Türk Sanat Müziği Korosuna Büyük İlgi

Köyceğiz Türk Sanat Müziği Korosuna Büyük İlgi
A+A-

Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ses sanatçısı Şef Nihat Demirbaş yönetiminde, Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Müziği Korosu ses sanatçısı Asuman Demirbaş'ın sunuculuğunu y

Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ses sanatçısı Şef Nihat Demirbaş yönetiminde, Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Müziği Korosu ses sanatçısı Asuman Demirbaş'ın sunuculuğunu yaptığı konser Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi'nde müzikseverlerle buluştu.
Halk Eğitim Merkezi konser salonuna sığmayan davetliler, konseri yağmur altında dışarıdan izlediler. Üç saat süre ile Sanat musikisinin ünlü bestekarlarının eserleri Köyceğiz Türk sanat müziği koro üyeleri tarafından yorumlandı. Köyceğiz Halk Eğitimi Merkezi müdürü İmdat Çatak'ın gayretleri ile gerçekleşen koro konserinde, Duayen Udi Şef Nihat Demirbaş'ın 4 ay emek vererek hazırladığı 30 kişilik kadın ve erkek kursiyer doyumsuz yorumları ile halkın müzik hasretini giderdiler. Açılış ve bitiş konuşmasını yapan Halk Eğitimi Merkezi müdürü İmdat Çatak konuşmasında, "Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz ve tekrarlanması için yeni kursiyerleri davet ediyoruz '' dedi.
Ünlü udi şef Nihat Demirbaş ve eşi Asuman Demirbaş finalde yaptıkları düette ayakta alkışlandı. Konser sonunda müzikseverler Köyceğiz korosunu ayakta alkışladılar, dışarıda kalan müzikseverler ise bir an evvel koroyu tekrar dinlemek istediklerini söylediler.
(MS-MB-İK)

26.01.2013 12:52:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT