1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köy Yolları Açıldı, Hastalar Kurtarıldı

Köy Yolları Açıldı, Hastalar Kurtarıldı

Köy Yolları Açıldı, Hastalar Kurtarıldı
A+A-

Sivas'ın Gemerek ilçesinde, merkez ve köylerinde aralıksız yağan kar yağışı sonucunda kapanan köy yollarını açmak için İlçe Özel İdare Müdürlüğü ekipleri çalışmalara ara vermeden devam ediyor. İlçeye

Sivas'ın Gemerek ilçesinde, merkez ve köylerinde aralıksız yağan kar yağışı sonucunda kapanan köy yollarını açmak için İlçe Özel İdare Müdürlüğü ekipleri çalışmalara ara vermeden devam ediyor.
İlçeye bağlı köylerde bulunan diyaliz hastalarının Gemerek Devlet Hastanesi'ne getirilmesi için sabah başlatılan çalışmalar sonucunda, Yeniköy köyünde bulunan 1 Diyaliz hastası ve Yeşilöz köyünde bulunan 1 diyaliz hastasının, Gemerek İlçe Özel İdare Müdürlüğü karla mücadele araçlarının yaptıkları çalışmalar sonucunda Gemerek Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavilerinin yapıldığı belirtildi. Ayrıca Seydinali köyünden bir hastayı Gemerek Devlet Hastanesi'ne getirmek için ekiplerin karla mücadele çalışması yürüttükleri ve hastayı Gemerek Devlet Hastanesi'ne ulaştırdıkları öğrenildi.
Karla mücadele kapsamında Gemerek merkez, belde belediyeleri ve köy yollarında çalışmalara aralıksız devam edildiği kaydedildi.
(EA-TB-ZB-Y)

10.01.2013 17:13:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT