1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köy Okulu'na Bilgi Evinden Yardım

Köy Okulu'na Bilgi Evinden Yardım

Köy Okuluna Bilgi Evinden Yardım
A+A-

Denizli Belediyesi sosyal sorumluluk projelerinden Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencileri, Beyağaç'ın Uzunölük Köyü'ndeki öğrencilere yardım elini uzattı. Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler M

Denizli Belediyesi sosyal sorumluluk projelerinden Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencileri, Beyağaç'ın Uzunölük Köyü'ndeki öğrencilere yardım elini uzattı.
Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüdaverdi Otaklı, Denizli Belediyesi Bilgi Evleri ve Kurs Merkezleri Sorumlusu Sezgin Tüfekçi, Karaman Bilgi Evi öğretmenleri ve öğrencileri, Beyağaç'ın Uzunoluk Köyü 23 Nisan İlköğretim okuluna ziyaret etti.
Okul ziyaretine ayrıca Beyağaç Kaymakamı Soner Özer, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay da katıldı. Kurs merkezi ve bilgi evi öğretmen ve öğrencileri okulun ihtiyacı olan, bilgisayar, yazıcı, gıda, kitap, önlük gibi ihtiyaçları temin etti. Okulda belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtılırken, Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüdaverdi Otaklı bu yardımlaşmanın, öğrencilerin manevi ve kültürel değerlere sahip çıkmaları açısından önem taşıdığını belirtti.
(EV-SK-Y)

18.12.2012 15:05:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT