1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kovulduğu İş Yerini Soydu

Kovulduğu İş Yerini Soydu

Kovulduğu İş Yerini Soydu
A+A-

Konya'da bir hafta çalıştığı iş yerine gelmemezlik yapan şahsın, kovulması üzerine 10 bin liralık elektronik eşya çaldığı ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, merkez Karatay ilçesi Fevzi Çakmak Mah

Konya'da bir hafta çalıştığı iş yerine gelmemezlik yapan şahsın, kovulması üzerine 10 bin liralık elektronik eşya çaldığı ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Karatay ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bir iş yerinden iki laptop ile navigasyon cihazı çalındı. İş yeri sahibinin polise haber vermesi üzerine hırsızlık olayının çözülmesi için çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmada güvenlik kamerasına ait bağlantıların kesildiği de fark edildi. Bunun üzerine iş yerinde çalışıp ayrılanlar üzerine çalışan polis şüpheli olarak bir hafta çalışan 24 yaşındaki Doğan Şafak G'yi tespit etti. Yakalanan şüpheli elektronik eşyaları çaldığını ve sattığını itiraf etti. Şüphelinin bir hafta iş yerinde çalıştıktan sonra işe gelmemezlik yapması üzerine iş yerinden kovulduğu öğrenildi. Şüpheli nitelikli hırsızlık suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.
(HİV-FM-Y)

14.01.2013 12:00:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT