1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köşker Müdürleri Topladı

Köşker Müdürleri Topladı

Köşker Müdürleri Topladı
A+A-

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, birim müdürlerinden yeni yıl hedefleri ve yapılacak çalışmalara ilişkin brifing aldı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Proaktif bir yönetim ve hizmet anlayışı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, birim müdürlerinden yeni yıl hedefleri ve yapılacak çalışmalara ilişkin brifing aldı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Proaktif bir yönetim ve hizmet anlayışıyla Gebzemizin aydınlık yarınlarını planladığımız Gebze Belediyesi ailesi; hemşerilerimizin sorunlarının çözüm merkezi olmaya devam edecek" dedi.
Gebze Belediyesi aylık olağan birim müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in yanı sıra başkan yardımcıları Ahmet Kisbet, Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez ve birim müdürleri tam kadro katıldı. 2013 yılının ilk birim müdürleri toplantısında kısa bir değerlendirme yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Gebzeli hemşerilerimize şevkle çalışan üreten belediyemizin hizmet çıtası her geçen gün bir kat daha artıyor. Bunda özveriyle çalışan personelimizin katkısı çok fazla. Proaktif bir yönetim ve hizmet anlayışıyla Gebzemizin aydınlık yarınlarını planladığımız Gebze Belediyesi ailesi; hemşerilerimizin sorunlarının çözüm merkezi olmaya devam edecek" dedi. 2012 yılına ait verilerin değerlendirildiği birim müdürleri toplantısında ayrıca her müdürlük Başkan Köşker'e brifing verdi. Toplantının son bölümünde ise, doğum günleri olan birim müdürleri ve başkan yardımcısı Nilay Ayran için hazırlanan doğum günü pastasını Başkan Köşker ile birlikte kesildi. Başkan Köşker tarafından doğum günü hediyeleri takdim edildi.
(UU)

15.02.2013 14:14:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT