1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köşk Belediye Başkanı Kılınç: "yerel Basının Öenmi Gözardı Edilmemeli"

Köşk Belediye Başkanı Kılınç: "yerel Basının Öenmi Gözardı Edilmemeli"

Köşk Belediye Başkanı Kılınç: yerel Basının Öenmi Gözardı Edilmemeli
A+A-

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajla çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nün, basın çalış

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajla çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nün, basın çalışanlarının görevlerinin ne kadar zor, meşakkatli ve sorumluluk gerektirdiğini hatırlanması açısından önemli bir gün olduğunu belirten Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, "Basın çalışanlarımız; bilgiye ulaşmak, görevlerini doğru ve güvenilir bir şekilde yapabilmek için, gece gündüz demeden zor koşullarda çalışarak ilkeli ve tarafsız bir anlayışla haberlerini kamuoyuna ileterek halkımızı bilgilendirmektedirler. Basından bahsederken, yerel basının önemini de göz ardı etmemek gerekir. Yaygın medya gücünü ve etkinliğini yerel basının doğru, düzgün, güvenilir çalışmasından almaktadır. Bu nedenle, yerel basında çalışan basın mensuplarımızın başarısını, emeğini ve özverisini unutmamak gerekir. Bilgi ve teknoloji çağının hızına yetişmemizi sağlayan internet gazeteciliği gün geçtikçe daha da önemli bir konuma gelerek haberlere en kısa zamanda ulaşmamızı sağlamaktadır. İnsanların bilgiye ulaşması ve düşüncelerini açıklayabilmesi özellikleriyle demokratik süreçlerin sağlıklı işlemelerine katkı sağlayan basınımız, gün geçtikçe daha da önemli bir konuma gelerek haberlere en kısa zamanda ulaşmamızı sağlamaktadır. Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla tüm basın mensuplarını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum'' ifadelerine yer verdi.
(İK)

10.01.2013 17:47:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT