1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köse'den, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Köse'den, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Köseden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
A+A-

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, basın çalışanlarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Gazetecilerin her zaman olayların tam ortasında olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Mustafa Kö

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, basın çalışanlarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Gazetecilerin her zaman olayların tam ortasında olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse mesajında, "Bir savaşta cephede, bir felakette afet bölgesinde, bir futbol karşılaşmasında sahanın en can alıcı yerlerinde, kısaca hayatın her anında, her yerindeki gazeteciler, sevinçlerimizi de hüzünlerimizi de bizimle paylaşıyorlar. Yoğun haber koşuşturmasından, kendi özel hayatlarını son derece sınırlı yaşamak zorunda kalmalarına rağmen bundan asla şikâyetçi olmuyorlar. Görevlerini en iyi şekilde yerine getirip, kamuoyunu bilgilendiriyor, haber veriyorlar" ifadelerine yer verdi.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, basın mesleğinin zorluklarına, bir de yerel medyanın sıkıntıları eklenen yerel basının cefakar mensuplarının, takdirle karşılanması gereken bir hizmeti yerine getirdiğini ifade etti. Köse, mesajında şunları kaydetti:
"Antalya'ya ve yerel basına hizmet veren, bu uğurda uzun yıllarını harcamış büyüklerimizin ve henüz bu mesleğin başlangıcında olmasına rağmen başarılı kimliğiyle ön plana çıkan kardeşlerimizin 'Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, mevcut sıkıntıların sona erdiği güzel bir gelecek diliyorum."
(SK-Y)

09.01.2013 13:48:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT