1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köse; "değerli Alanların Satılmasına Karşıyız"

Köse; "değerli Alanların Satılmasına Karşıyız"

Köse; değerli Alanların Satılmasına Karşıyız
A+A-

MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, Aydın halkına ait olan şehir merkezindeki değerli alanların satılmasına karşı olduklarını belirtti. Aydın'da tartışmalara neden olan Menderes park konusunda bir açı

MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, Aydın halkına ait olan şehir merkezindeki değerli alanların satılmasına karşı olduklarını belirtti.
Aydın'da tartışmalara neden olan Menderes park konusunda bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Fevzi Köse, "Değerli Aydınlı Hemşerilerim, son günlerde gündemde olan Menderes Park alanının bir kısmının Aydın Belediye Başkanlığınca satışı konusunda Milliyetçi Hareket Partisinin görüşlerinin kamuoyuna açıklanması amacıyla bu basın açıklamasını yapmaktayız. Aydın halkına ait olan şehrin merkezi yerlerindeki değerli alanların satılmasına karşıyız. Çünkü bu alanlar bütün halkımızın kullandığı ortak fayda sağladığımız yerlerdir,bu ortak varlıklarımızdan halkımızın en yüksek faydayı sağlaması gerektiğine de inancımız tamdır,bu nedenle bu alanın Aydın Belediyesince hukuk kuralları çerçevesinde en yüksek gelirin temin edilerek Aydın Halkının hizmetine devam etmesi gerektiğine inanmakta olduğumuzu bütün vatandaşlarımıza saygıyla duyururuz" dedi.
(MB-İK)

10.01.2013 13:42:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT