1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Korudukları Paraları Çaldılar

Korudukları Paraları Çaldılar

Korudukları Paraları Çaldılar
A+A-

İzmit'te bir bankanın para taşıma ve teslim işini alan 3 şirket elemanı, 1 ayda 350 bin TL para çaldıkları tespit edilince polis tarafından gözaltına alındı. İzmit'te faaliyet gösteren bir banka, bir

İzmit'te bir bankanın para taşıma ve teslim işini alan 3 şirket elemanı, 1 ayda 350 bin TL para çaldıkları tespit edilince polis tarafından gözaltına alındı.
İzmit'te faaliyet gösteren bir banka, bir noktadan diğer bir noktaya yüklü bir para transferi yapmak istedi ancak hem kasa hem de para taşıma ve teslim işini yapan şirket yetkilileri, bu işlemi gerçekleştiremeyeceklerini, kendilerinde o kadar yüklü paranın bulunmadığını ifade etti. Banka bunun üzerine kendilerine teslim edilen ve aktarılan paraların miktarlarını gösterdi. Şirket, taşıma ve teslim işinde çalışan 3 elamanını incelemeye aldı. Şahısların 1 ay boyunca yapmış oldukları taşıma işleminde emniyeti suistimal yolu ile 350 bin liraya yakın parayı çaldıkları belirlendi. Polis M.G. (36), N.İ. (50) ve D.B. (33) isimli güvenlik görevlilerini gözaltına aldı. İfadeleri alınan şahıslar, adliyeye sevk edildi.
(UU-GS-Y)

06.12.2012 17:21:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT