1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Korkuteli Jandarmadan Köylüye Trafik Semineri

Korkuteli Jandarmadan Köylüye Trafik Semineri

Korkuteli Jandarmadan Köylüye Trafik Semineri
A+A-

Korkuteli İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, belde ve köylerdeki trafik seminerlerine devam ediyor. Korkuteli İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı, ülke genelinde trafik kazalarını asga

Korkuteli İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, belde ve köylerdeki trafik seminerlerine devam ediyor.
Korkuteli İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı, ülke genelinde trafik kazalarını asgari seviyeye indirmek, trafik konusunda vatandaşları bilgilendirmek ve eğitmek amacıyla Çomaklı Beldesi'nde gerçekleştirdiği seminerine vatandaşların ilgisi yoğun oldu.
Çomaklı Belde Kahvehanesi'nde verilen trafik seminerinde konuşan Korkuteli Jandarma Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, köylerden traktör römorklarının arkasına reflektör takmalarını, yolculuk esnasında kurallara riayet etmelerini ve sahte muayenelere dikkat edilmesini istediler. Jandarma ekipleri, ayrıca, kasko yapılmasını, trafikte en çok yapılan hatalar, güvenli sürüş, durma, duraklama ve park etme kuralları hakkında köylülere bilgiler aktardı.
Jandarma ekipleri, trafikte halkı bilinçlendirmek ve trafik kazalarını en aza indirmek için tüm kesimlere görevler düştüğünü vurguladı.
(AD-İA-İA-Y)

09.12.2012 10:49:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT