1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Kocagöz'den Köy Okullarına Ziyaret

Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Kocagöz'den Köy Okullarına Ziyaret

Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Kocagözden Köy Okullarına Ziyaret
A+A-

Antalya'nın Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz, köy okullarını ziyaret ederek, sorunlar hakkında bilgi aldı. Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz, köy okullarını ziyaret k

Antalya'nın Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz, köy okullarını ziyaret ederek, sorunlar hakkında bilgi aldı.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz, köy okullarını ziyaret kapsamında ilk olarak Ulucak Köyü İlkokulu'nu ziyaret etti. Bahçedeki parke çalışmasını inceleyen Karagöz, daha sonra sınıflara girerek öğrencilerin durumları hakkında okul idarecilerinden bilgiler aldı.
Müdür Kocaman, ardından Avdan Şehit Ahmet Belen İlk ve Ortaokulu ile İmecik Köyü Erkunt Traktör İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Okulda bazı sınıflara giren Kocagöz, öğrencilerle sohbet edip, kendisinden isteği olup olmadığını sordu.
Okul yönetimi ve öğrencilerle konuşan Kocagöz, "İdareci ve öğretmenlerimizin moral ve motivasyonlarını arttırmak, istek ve dilekleri dinlemek ve sorunları yerinde tespit etmek amacıyla ziyaretler yapıyoruz. Amacımız daha kaliteli bir eğitim vermek için sorun varsa, var olan sorunları yerinde görmek ve çözüm üretmektir. Böylelikle okullarımızın fiziki durumlarını da yerinde görme imkanı bulmuş oluyoruz. Köy okullarına ziyaretimiz devam edecektir" dedi.
(AD-İA-SÇ-Y)

05.12.2012 13:25:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT