1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Korkuteli Devlet Hastanesi'nde Çalışmalar Devam Ediyor

Korkuteli Devlet Hastanesi'nde Çalışmalar Devam Ediyor

Korkuteli Devlet Hastanesinde Çalışmalar Devam Ediyor
A+A-

Antalya'nın Korkuteli ilçesi Devlet Hastanesi'ne kanalizasyon sistemi bağlantısı yapılıyor. Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor İbrahim Eke, Korkuteli Belediyesi'nin katkılarıyla hastaneye

Antalya'nın Korkuteli ilçesi Devlet Hastanesi'ne kanalizasyon sistemi bağlantısı yapılıyor.
Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor İbrahim Eke, Korkuteli Belediyesi'nin katkılarıyla hastaneye kanalizasyon sistemi bağlantısı yaptırdıklarını belirtti. Eke, Devlet Hastanesi'nin iç ve dış cephe boyalarının da yapılacağını kaydederek, "Hastanenin kanalizasyon bağlantısı yoktu. Fosseptik boşaltımı için yılda 25-30 bin lira para ödüyorduk. Korkuteli Belediyesi'nin katkıları ile hastaneye biraz uzak kalan şebeke hattına bağlantı kurduk. Böylece 25-30 bin lira civarında yıllık tasarruf sağlayacağız" dedi.
Yeni yapılan hastaneye taşınma sürecine en az 1 yıl süre gereksinimi olduğunu da hatırlatan Eke, "Taşınma süresine daha uzun zaman var. Bu süre içerisinde Korkuteli halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek adına genel sekreterliğin direktifleriyle işlemlere başladık. Taşınma süresi içerisinde hastaları mağdur etmemeliyiz" diye konuştu.
(AD-SK-Y)

21.12.2012 12:00:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT