1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Korkmaz Milli Hakemliğe Terfi Etti

Korkmaz Milli Hakemliğe Terfi Etti

Korkmaz Milli Hakemliğe Terfi Etti
A+A-

Türkiye Karate-Do Federasyonu'nun faaliyet programında bulunan '2013 yılı Antrenör Vize Hakem Semineri' yapıldı. 21-24 Aralık 2012 tarihleri arasında Antalya'nın Kemer ilçesinde yapılan seminere Tür

Türkiye Karate-Do Federasyonu'nun faaliyet programında bulunan '2013 yılı Antrenör Vize Hakem Semineri' yapıldı.
21-24 Aralık 2012 tarihleri arasında Antalya'nın Kemer ilçesinde yapılan seminere Türkiye genelinden 600 sporcu ve antrenör katıldı. Yalova'dan ise Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörleri Mehmet Delioğlu, Muhammet Ali Delioğlu ve Mehtap Korkmaz seminere iştirak etti. Delioğlu, 4. dan 2. kademeye yükselirken, milli antrenör Muhammet Ali Delioğlu 4. dan 2. kademe ve Mehtap Korkmaz da 1. dan milli hakemliğine terfi etti.
Yalova Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Muhammet Ali Delioğlu, "Girmiş olduğumuz seminerlerde sporculara en kolay ve en verimli antrenmanların nasıl yapılabileceği gibi konular anlatıldı. Sporcu sağlığı ve doğru idman nasıl yapılır gibi konularla bilgilerimizi yeniledik. Bu arada Yalova hakemlerimizden Mehtap Korkmaz milli hakemliğe terfi etti. Türk karate-do'su gittikçe büyüyor. Spor&Spor Dergisi'nin düzenlediği ve 61 federasyon başkanının oy kullandığı ankette karate olimpiyatlarda yer almayan branşlar" arasında en başarılı branş seçildi. Bizler de Yalova Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü olarak ilimizde karatenin gelişmesi için çalışıyoruz" dedi.
(EB-MŞ)

27.12.2012 13:29:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT