1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Körfez'deki Okul İnşaatına Tebrik

Körfez'deki Okul İnşaatına Tebrik

Körfezdeki Okul İnşaatına Tebrik
A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez ilçesinde okul yaptıran Türköz İnşaat'a konuk oldu. Aynı bölgede bir cami yaptırma sözü veren firma yöneticilerini kutlayan Başkan Kar

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez ilçesinde okul yaptıran Türköz İnşaat'a konuk oldu. Aynı bölgede bir cami yaptırma sözü veren firma yöneticilerini kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, imalat atölyesinde çalışan işçilerle de yemek yedi.
Başkan Karaosmanoğlu, merkezi Körfez ilçede bulunan ve kent genelinde projeler yapan Türköz İnşaat'a konuk oldu. Firmanın sahipleri Recep Öztürk ve Hüseyin Öztürk tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu'na Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Başkan Danışmanı Gültekin Görüm eşlik etti. İlk olarak firma yetkililerinden devam eden projelerle ilgili bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra imalat atölyesinde çalışan işçilerle bir araya geldi.
Firma sahipleri Recep ve Hüseyin Öztürk tarafından başkan Karaosmanoğlu'na Körfez Mimar Sinan Mahallesindeki okul inşaatıyla ilgili bilgi verildi. 40 derslikli olarak planlanan okul inşaatında spor salonu ve laboratuvarın da bulunacağı dile getirildi. Ziyarette Türköz İnşaat tarafından aynı bölgede bir cami inşaatına başlanacağı da ifade edildi. Öğlen yemeğini firmanın yemekhanesinde işçilerle birlikte yiyen Başkan Karaosmanoğlu, ardından çalışanlarla çay içip sohbet etti.
(UU)

10.01.2013 17:13:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT