1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Köprüdeki şüpheli araç patlatıldı

Köprüdeki şüpheli araç patlatıldı

Köprüdeki şüpheli araç patlatıldı
A+A-

Boğaziçi Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa'ya geçişler, şüpheli bir araç nedeniyle durduruldu. Yapılan inceleme sonucu aracın kapısı fünye ile patladıktan sonra Boğaz Köprüsü trafiğe açıldı.

Boğaz Avrupa yakası çıkışında park edilen şüpheli araç polisi alarma geçirdi. Köprüde Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçişler durduruldu. Olay yerine polis ekipleri ve bomba imha uzmanları sevk edildi. Bomba imha uzmanlarının yaptığı inceleme sonucu aracın kapısı fünye ile patladı. 

 Boğaz Köprüsü'nde yaşanan şüpheli araç paniği sona erdi. Araç, çekiciyle olay yerinden kaldırılırken, köprü trafiğe açıldı. Araçta bomba izine rastlanmazken, benzininin bitmesi nedeniyle köprü çıkışında kaldığı belirtildi.

Bomba imha uzmanlarının yaptığı inceleme sonucu aracın kapısı fünye ile patladı. Yapılan incelemede bomba izine rastlanmadı. Tekirdağ plakalı aracın benzinin bitmesi nedeniyle sürücüsü tarafından terk edildiği öğrenildi. Olayın ardından Boğaz Köprüsü de trafiğe açıldı.

5-302.jpg

KÖPRÜDEKİ ŞÜPHELİ ARAÇ, İSTANBUL TRAFİĞİNİ FELÇ ETTİ
 Köprüsü'nde polisi alarma geçiren park halindeki şüpheli araç, İstanbul trafiğini felç etti. Köprü çift yönlü trafiğe kapatılınca uzun araç kuyruğu oluştu. 

Boğaz Avrupa yakası çıkışında park edilen şüpheli araç polisi alarma geçirdi. Boğaziçi Köprüsü, şüpheli araç nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Köprünün kapatılmasıyla ise İstanbul trafiği felç oldu. Köprü çift yönlü trafiğe kapatılınca uzun araç kuyruğu oluştu. 

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT