1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köprübaşı Okuluna Sahip Çıkıyor

Köprübaşı Okuluna Sahip Çıkıyor

Köprübaşı  Okuluna  Sahip Çıkıyor
A+A-

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Köprübaşı Meslek Yüksek Okulu'na yeni açılacak iki bölümün hazırlanması için ilçenin okula sahip çıkması istendi. Okulun ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Köprübaşı

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Köprübaşı Meslek Yüksek Okulu'na yeni açılacak iki bölümün hazırlanması için ilçenin okula sahip çıkması istendi.
Okulun ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Köprübaşı Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonu'nda bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, Okul Müdürü Doç. Dr. Fatih Demir, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, okul danışma kurulu üyesi iş adamı Niyazi Akman katıldı. Okul Müdürü Demir ve iş adamı Akman, açılacak Adalet ve Lojistik Bölümleri için 3 derslik ve 3'er öğretim üyesine ihtiyaç duyulduğunu, bunun için de maddi desteğe ihtiyaç olduğu belirtildi. İki bölümün açılmasıyla ilçeye 400 yeni öğrencinin geleceğini belirten Belediye Başkanı Mergen de, belediye olarak ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini kaydetti. MHP İlçe Başkan Yardımcısı Rahmi Erdem de, teşkilat olarak üzerlerine düşen tüm desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.
(ÜA-ERG-Y)

01.02.2013 09:52:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT