1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köprübaşı Belediye Meclisi Toplantısı Yapıldı

Köprübaşı Belediye Meclisi Toplantısı Yapıldı

Köprübaşı Belediye Meclisi Toplantısı Yapıldı
A+A-

Köprübaşı Belediyesi'nin 2013 yılının Şubat ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Zafer Mergen başkanlığında yapıldı. Belediye Başkanı Zafer Mergen yaptığı açılış konuşmasında, 2013 yılının atılı

Köprübaşı Belediyesi'nin 2013 yılının Şubat ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Zafer Mergen başkanlığında yapıldı.
Belediye Başkanı Zafer Mergen yaptığı açılış konuşmasında, 2013 yılının atılım yılı olacağını ve yaptıkları hizmetlerin aynı hızda devam edeceğini söyledi. Başkan Mergen, Köprübaşı Belediyesi'nin işlerinin bundan sonra daha da artacağını belirterek, "Borlu beldesi ve 11 köyün ilçeyle birleşmesinin ardından vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almasını sağlamalıyız" dedi.
Mergen'in açış konuşmasının ardından gündemde yer alan 5 maddenin görüşülmesine geçildi. Belediye kamyon alınması, köylere yapılacak yatırımlar, İller Bankası kredili kilitli parke taşı alınması, Mevzi İmar Planı ve Sanayi Sitesi'ne ilave sanayi dükkanı yapılması konuları görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.
Başkan Zafer Mergen, 2012'den kalan işlerin bu yıl içinde tamamlanacağını, planlama doğrultusunda işlerin yürüdüğünü söyledi.
(ÜA-ERG-Y)

08.02.2013 16:04:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT