1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köprübaşı Atatürk Meydanı Güzelleştirildi

Köprübaşı Atatürk Meydanı Güzelleştirildi

Köprübaşı Atatürk  Meydanı Güzelleştirildi
A+A-

Köprübaşı Belediyesi, yaptığı çalışmalarla Atatürk Meydanı'nı güzelleştirdi. Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, "Yaptıklarımız hayretle izleniyor. Köp

Köprübaşı Belediyesi, yaptığı çalışmalarla Atatürk Meydanı'nı güzelleştirdi.
Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, "Yaptıklarımız hayretle izleniyor. Köprübaşı'nda yaşanan değişim, bazılarının hayalini bile kuramadıkları boyuttadır. Devraldığımız bayrağı daha yükseklere çıkarmayı hedefliyoruz. Çalışan, hizmet üreten, vatandaşıyla kucaklaşan, Köprübaşı'na yeni bir çehre kazandıran bir yönetim haline getirdik. AK Parti belediyecilik anlayışıyla ilçemizi tanıştırdık. Köprübaşılı vatandaşlarla el ele verdik, gelişen, değişen, büyüyen güçlü bir Köprübaşı inşa ediyoruz" dedi.
Mergen, "Ayrıca yeni birleştiğimiz kardeş Borlu Belediyesi'nin, ilçemize yaptığı araç ve ekipman temininde bizleri yalnız bırakmadığı için, bizlere bu çabamızda gereken tüm desteği verdiğinden dolayı Başkan Mehmet Tüzün ve belde halkına teşekkür ediyorum" diye konuştu.
(ÜA-ERG-Y)

12.01.2013 12:25:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT