1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köpek Dövüşü Vahşeti

Köpek Dövüşü Vahşeti

Köpek Dövüşü Vahşeti
A+A-

Antalya'da, bir öğretim görevlisi tarafından ele geçirilen ve Hayvan Dostları Derneği'ne verilen 'köpek dövüşü' görüntüleri, hayvanlara verilen eziyetin boyutunu gözler önüne serdi. Görüntülerde, iki

Antalya'da, bir öğretim görevlisi tarafından ele geçirilen ve Hayvan Dostları Derneği'ne verilen 'köpek dövüşü' görüntüleri, hayvanlara verilen eziyetin boyutunu gözler önüne serdi. Görüntülerde, iki köpek birbirine saldırmaları için kışkırtılıyor.
Görüntülerde zaman zaman birbirlerinden ayrılan köpeklerin kışkırtılarak yeniden saldırmalarının sağlandığı görüldü. Kışkırtmalara zaman zaman 'Hadi oğlum' şeklinde tezahüratlar eşlik etti. Bir ölüm kalım savaşına dönüşen dövüş, köpeklerden birinin artık yerden kalkamaz olduğu an sona erdi.
Hayvan Dostları Derneği Antalya Şubesi Başkanı Jale Ünsal, savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu, savcılığında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'ne yönlendirdiğini söyledi. Elindeki delillerle Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne başvuracağını belirten Ünsal, bu vahşetin durdurulması için yardım isteyeceğini kaydetti.
(SK-HO-Y)

25.01.2013 14:20:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT