1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Köpeği İçin Doğum Günü Düzenledi

Köpeği İçin Doğum Günü Düzenledi

Köpeği İçin Doğum Günü Düzenledi
A+A-

Edirne Sanayi Sitesi'nde bir dükkânı bulunan Mehmet İslamoğlu, 'Badem' ismini verdiği Alman Kurdu cinsi köpeği için bir doğum günü partisi düzenledi. Köpeği için özel bir pasta yaptıran ve mumları da

Edirne Sanayi Sitesi'nde bir dükkânı bulunan Mehmet İslamoğlu, 'Badem' ismini verdiği Alman Kurdu cinsi köpeği için bir doğum günü partisi düzenledi. Köpeği için özel bir pasta yaptıran ve mumları da Badem'le birlikte üfleyen Mehmet İslamoğlu, pastayı da köpeği Badem'e elleriyle besledi.
Sanayici Mehmet İslamoğlu, Alman Kurdu köpeği Badem için işyerinde bir doğum günü partisi verdi. Hiçbir masraftan kaçınmayan İslamoğlu, köpeği Badem için özel bir pasta yaptırdı. İşyerini doğum günü organizasyonu için süsleyen İslamoğlu, köpeği Badem'le birlikte mum üfleyip pasta kesti.
Daha sonra kestiği pastayı eliyle Badem'e besleyen İslamoğlu, "Ben hayvanları çok seviyorum. Bakımını üstlendiğim iki tane köpek var. Biri Şeker, diğeri de Badem. Şeker, Badem'in annesi oluyor" dedi.
Badem'in 15 Ocak 2012'de doğduğunu kaydeden İslamoğlu, "Badem bugün tam 1 yaşına bastı. Biz de kendisine özel bir doğum günü partisi hazırladık. Özellikle kızım bu parti ile özel ilgilendi" diye konuştu.
İslamoğlu'nun Edirne Sanayi Sitesi'ndeki dükkanında yapılan doğum günü partisine çevre esnaflardan da katılan oldu.
(ORA)

15.01.2013 16:38:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT