1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konya'da Genç Müsiad Üyeleri Check-up'tan Geçti

Konya'da Genç Müsiad Üyeleri Check-up'tan Geçti

Konyada Genç Müsiad Üyeleri Check-uptan Geçti
A+A-

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gençlik Kurulu Konya Şubesi üyeleri Medicana Konya Hastanesi'nde genel sağlık taramasından geçti. Genç MÜSİAD üyelerine; hastanede Dahiliye, EKG, AK

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gençlik Kurulu Konya Şubesi üyeleri Medicana Konya Hastanesi'nde genel sağlık taramasından geçti.
Genç MÜSİAD üyelerine; hastanede Dahiliye, EKG, AKŞ, Akciğer Grafisi, Hemegrom, Kolesterol gibi tetkikler uygulandı. Yaklaşık 3 saat süren sağlık taramasının sonunda Genç MÜSİAD üyelerine hastane tarafından kahvaltı ikram edildi. Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Yakup Barınlı, Genç MÜSİAD Konya Şubesi olarak, Medicana Sağlık Kurumunda detaylı bir check-up yaptırdıklarını belirterek, "İnşallah tüm arkadaşlarımız adına sağlıklı sonuçlar çıkmasını ümit ediyoruz. Hastanede kapıdan girişte bir otel havasında çok güzel bir ortam bizi karşıladı. Görevliler güler yüzlü bir şekilde bizlerle ilgilendi. Çok detaylı bir check-up yaptırdık. İnşallah sonuçları da hayırlı olur" dedi.
Genç MÜSİAD üyelerinden Mehmet Ali Özbuğday ise,"Medicana gibi büyük bir sağlık kuruluşunun Konya'ya kazanımı gerçekten önemli" diye konuştu.
(SA-FM-Y)

27.01.2013 10:29:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT