1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konyaaltı'ndan Anadolu Kadını Konulu Resim Yarışması Antalya

Konyaaltı'ndan Anadolu Kadını Konulu Resim Yarışması Antalya

Konyaaltından Anadolu Kadını Konulu Resim Yarışması  Antalya
A+A-

Konyaaltı Belediyesi '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' nedeniyle 'Anadolu Kadını' konulu resim yarışması düzenliyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulması ve kalkınmasında büyük emeği olan Anadolu kadınını

Konyaaltı Belediyesi '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' nedeniyle 'Anadolu Kadını' konulu resim yarışması düzenliyor.
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulması ve kalkınmasında büyük emeği olan Anadolu kadınının hatırlanması için düzenleyecekleri resim yarışmasıyla ilgili bilgi veren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Kurtuluş Savaşı içinde yer alan, Milli Mücadele'nin kazanılmasında ve Türkiye'nin temellerinin atılmasında çok büyük rol oynayan Anadolu Kadınını hatırlatmak için Resim Yarışması düzenliyoruz. Gösterdikleri kahramanlık ve fedakarlıkla dünyaya örnek olan Anadolu kadının anlatılacağı resim yarışmasına katılmak isteyen sanatçılarımız eserleri 4 Mart Pazartesi Günü mesai bitimine kadar Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne teslim edebilirler" dedi.
Yarışmaya katılan tüm eserlerin 8 Mart15 Mart 2013 tarihleri arasında Konyaaltı Belediyesi Fuaye alında sergileneceğini belirten Başkan Böcek, "Yarışmaya katılacak olan sanatçılarımız, gerekli bilgileri www.konyaalti.bel.tr adresinden yada 0242 245 55 25 nolu telefondan öğrenebilirler" dedi.
(SK-Y)

28.01.2013 11:29:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT