1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konya Şeker'e Üç Ödül

Konya Şeker'e Üç Ödül

Konya Şekere Üç Ödül
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Konya'da gerçekleştirilen "2012 Ekonomi Ödülleri" töreninde, Konya Şeker üç ayrı dalda ödüllendirildi. Dedeman Otel'de gerçekleştirilen ve Sanayi Odası,

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Konya'da gerçekleştirilen "2012 Ekonomi Ödülleri" töreninde, Konya Şeker üç ayrı dalda ödüllendirildi.
Dedeman Otel'de gerçekleştirilen ve Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, SGK İl Başkanlığı ile Gelir İdaresi Başkanlığı'nın ortaklaşa düzenledikleri "Konya Ekonomi Ödülleri 2012" törenine Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Haluk İpek, Konya Milletvekilleri Kerim Özkul, Ayşe Türkmenoğlu, Mustafa Kabakcı, Mustafa Baloğlu, Gülay Samancı, Mustafa Akış, Cem Zorlu, Hüseyin Üzülmez ile İlhan Yerlikaya, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Vali Aydın Nezih Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, daire müdürleri, oda başkanları, sanayici ve iş adamları katıldı. 2012 yılında ekonomi alanında büyük başarı gösteren sanayici ve işadamlarına ödüllerinin dağıtıldığı törende, Konya Şeker'e en çok kurumlar vergisi ödeyen, en çok istihdam sağlayan ve İstanbul Sanayi Odası'nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Devleri" sıralamasındaki yeri dolayısıyla üç ayrı dalda ödül verildi. Konya Şeker'in İSO İlk 500 ödülünü Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Konya Şeker Genel Müdürü Yavuz Erence'ye verdi. En çok kurumlar vergisi ile en çok istihdam sağlayan kurumlar dalındaki birincilik ödüllerini ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan verdi. Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, ödülleri Başbakan Erdoğan'ın elinden aldı.
(İHA-FM-Y)

17.12.2012 16:46:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT