1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Konuşamayan bilirkişi herkesi şaşırttı

Konuşamayan bilirkişi herkesi şaşırttı

Konuşamayan bilirkişi herkesi şaşırttı
A+A-

rzincan’da henüz konuşamayan 2 yaşındaki bir çocuğa keşif yapılacak alanda bilirkişilik yapması için çağrı kağıdı geldi.

 

ERZİNCAN ’ın Üzümlü ilçesinde Zafer-Raziye çiftinin evine Osman Kağan Yeniçeri adına Erzincan 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nden gönderilmiş bir çağrı kağıdı geldi.
 
Çağrı kağıdında "Dava konusu, Erzincan ili Üzümlü ilçesi Yunus Emre Mahallesi Kırklar mevkii 202 ada 2 parsel numaralı taşınmazda 13.01.2014 günü saat 09.30'da belirtilen gün ve saatte keşif mahalinde hazır bulunmanız hususu ihtar ve tebliğ olunur" yazdığını gören çift, gözlerine inanamadı.
 
Yeniçeri ailesi, konuşma dahi bilmeyen çocuklarının bilirkişi tayin edilmesinin şaşkınlığını yaşarken, Osman Kağan, hiçbir şeyden habersiz ablasıyla oynayıp vakit geçiriyor.
 
İlk başta şaka sandıklarını belirten baba Zafer Yeniçeri, şöyle konuştu:
 
"Artık yanlışlıkla mı yazıldı yoksa Osman Kağan’ın şansı mı bilmiyorum. Bu konuda biz de çok şaşırdık ve ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Bundan sonrası Osman Kağan’a kalmış bir şey. Eğer Osman Kağan’a bir şey sorarlarsa her şeye "yok" diyor. Ama Osman Kağan’ın da bilirkişiliğinin geçerli olacağını tahmin etmiyoruz."
A+A-

HABERE YORUM KAT