1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konsolos Eşi Cipiyle Motosiklete Çarpıp Kaçtı: 2 Yaralı

Konsolos Eşi Cipiyle Motosiklete Çarpıp Kaçtı: 2 Yaralı

Konsolos Eşi Cipiyle Motosiklete Çarpıp Kaçtı: 2 Yaralı
A+A-

Beşiktaş'ta konsolos eşinin aracıyla çarpıp kaçtığı motosiklette bulunan çift yaralandı. Alınan bilgiye göre kaza, Beşiktaş Bebek, Cevdetpaşa Caddesi üzerinde saat:15.00 sıralarında meydana geldi.

Beşiktaş'ta konsolos eşinin aracıyla çarpıp kaçtığı motosiklette bulunan çift yaralandı.
Alınan bilgiye göre kaza, Beşiktaş Bebek, Cevdetpaşa Caddesi üzerinde saat:15.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, yeşil plakalı bir cip, Doğan Durmuş İnal (49) ile eşi Filiz İnal (41)'ın üzerinde bulunduğu 34 JS 2612 plakalı motosiklete arkadan çarptıktan sonra olay yerinden kaçtı. Vatandaşların plakasını aldığı cip polise bildirildi. Plakası tespit edilen cipin sürücüsünün, İsviçre Konsolosu Florian Köppel'in eşi Andrea Köppel olduğunu belirledi. Köppel'e telefonla ulaşan polis, ifadesini vermek için kendisinden Etiler Şehit Naci Soydan Polis Merkezine gelmesini istedi. Polis merkezine avukatı ile birlikte gelen Köppel polislere kazayı ve cipindeki hasarı gösterdi. Kazanın şokunu üzerinden atamadığı gözlenen Köppel, polise verdiği ilk ifadesinde, kaza sonrası yaşadığı şok nedeniyle paniklediğini ve olay yerinden uzaklaştığını söylediği öğrenildi.
Alkol testi için polis eşliğinde Adli Tıp Kurumu'na giden Köppel, polis merkezine girişi sırasında basın mensuplarının sorularının yanıtsız bıraktı.
(SK-AU-YHY-Y)

05.02.2013 21:40:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT