1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konaklı Sporcular, Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ne Emanet Edildi

Konaklı Sporcular, Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ne Emanet Edildi

Konaklı Sporcular, Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Emanet Edildi
A+A-

Konak Belediyesi sporcuların tedavi ve kontrolleri, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne emanet edildi. Konak Belediyesi ile Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında Konak Belediyesi Spor K

Konak Belediyesi sporcuların tedavi ve kontrolleri, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne emanet edildi.
Konak Belediyesi ile Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında Konak Belediyesi Spor Kulübü sporcuları ve antrenörlerini kapsayan bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile, Konak Belediyesi Spor Kulübü'ndeki bin sporcu ile 60 antrenör, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin doktorlarına emanet edildi. Yapılan protokol gereği sporcuların ve antrenörlerin kontrol ve tedavilerini Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi üstlendi.
Protokol, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın makamında, Hastane Yöneticisi Op. Dr. Serdar Bayrak, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Erhan Karagan, Hasta Hizmetler ve Sağlık Otelciliği Müdürü Övünç Zeytinci'nin katılımıyla imzalandı. Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin teklifinin yeni yıl sürprizi olduğunu ifade eden Başkan Tartan, "Çocuklarımızı sizin gibi mahir ellere emanet etmekten mutlu olduk. Sporcularımız güvenilir bir kurumun güvencesi altında spora ve sporculara destek verdiğiniz için teşekkür ederiz" diye konuştu.
(EA-ERG-Y)

14.01.2013 11:27:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT