1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konaklı İzciler Bozdağ'da

Konaklı İzciler Bozdağ'da

Konaklı İzciler Bozdağda
A+A-

Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, belediye semt merkezlerinde kurslara katılan minik izcileri, her yıl olduğu gibi bu yıl da yarıyıl tatilinde karne hediyesi olarak Bozdağ'a götürdü. Konak B

Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, belediye semt merkezlerinde kurslara katılan minik izcileri, her yıl olduğu gibi bu yıl da yarıyıl tatilinde karne hediyesi olarak Bozdağ'a götürdü.
Konak Belediyesi semt merkezlerinde ve spor tesislerinde izcilik eğitimi alan çocuklar, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte her yıl düzenli olarak olduğu gibi, bu yıl da soluğu Ödemiş Bozdağ'da aldı.
Ödemiş, Birgi ve Gölcük'ü gezen Çocuklar Bozdağ Kayak Merkezi'nde soğuğa aldırmadan eğlenip, liderlerinden dağcılık, gece yürüyüşü ve doğada yaşam gibi dersler aldılar, karın tadını doyasıya çıkardı.
Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, yarı yıl tatili süresince Konak ilçe sınırlarındaki İlköğretim okullarında eğitim gören toplam bin 600 izci öğrencinin karne hediyesinden faydalanacağını belirtti.
Başkan Tartan, okullarla birlikte yürüttükleri kurslarda aylardır semt merkezlerinde eğitim gören çocukları yarıyıl tatili armağanı olarak karla buluşturup keyifli zamanlar yaşattıklarını söyledi.
(HD)

01.02.2013 09:43:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT