1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konak'ın Veteranları Zirve Yolunda

Konak'ın Veteranları Zirve Yolunda

Konakın Veteranları Zirve Yolunda
A+A-

Konak Belediyesi Veteran Basketbol takımı zirveye doğru hızlı adımlarla ilerliyor. 40 yaş ve üzeri 15 kişiden oluşan takım Konak'ın veteran gücünü Avrupa'da göstermeye hazırlanıyor. 15 yıllık dostl

Konak Belediyesi Veteran Basketbol takımı zirveye doğru hızlı adımlarla ilerliyor. 40 yaş ve üzeri 15 kişiden oluşan takım Konak'ın veteran gücünü Avrupa'da göstermeye hazırlanıyor.
15 yıllık dostluklarını basketbolla bütünleştirerek başarıdan başarıya koşan Konak Belediyesi Veteran Basketbolcular, dostlukları ve basketbol deneyimlerini birleştirerek hedeflerini yüksek tutuyor.
Konak Belediyesi Veteran Basketbol Takımı, Kıbrıs'ta gerçekleştirilen 1. Rauf Denktaş Veteranlar Basketbol Turnuvası'ndan 3'üncülük ile döndü. Gelecek yıl Atina'da yapılacak olan 2013 Avrupa Veteranlar Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan takım, bu başarılarında desteklerini esirgemeyen Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a teşekkür etti.
Sporcularımızı Konak Belediyesi olarak her zaman gönülden desteklediklerini belirten Başkan Tartan ise "Veteran basketbol takımımızı başarılarından dolayı yürekten kutluyorum. Avrupa'da da Konak Veteran Basketbol takımının daha iyi dereceler alarak döneceklerine inanıyorum" dedi.
(EA-AH)

09.12.2012 12:06:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT