1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a 'erzurum-dadaş Dostu Ödülü' Verildi

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a 'erzurum-dadaş Dostu Ödülü' Verildi

Konak Belediye Başkanı  Hakan Tartana erzurum-dadaş Dostu Ödülü Verildi
A+A-

Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde yapıldı. Başkan Muzaffer Okumuş'un güven tazelediği G

Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Başkan Muzaffer Okumuş'un güven tazelediği Genel Kurula katılan ve bir konuşma yapan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, birçok federasyona da öncülük eden Erzurumluların birlik, beraberlik ve yurt ve bayrak sevgisi konusunda da topluma örnek olduğunu söyledi. Çok sayıda milletvekili ve sivil toplum yöneticisinin de katıldığı Genel Kurul da Başkan Tartan'a 'dostluk ve başarı plaketi' veren Başkan Okumuş, 'Hakan Tartan, örnek bir Belediye Başkanı. Herkesi kucaklıyor. Türkiye'nin renklerinde Erzurum'a da sevgi elini uzattı. Başarılarının devamını diliyoruz' dedi. İzmir'de gerçekleştirilen Federasyon toplantısında 46 dernek bir araya geldi. 2003' te kurulan Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu'nun kurucularından Muzaffer Okumuş, 483 delegenin oylarıyla yeniden başkan seçildi. Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonuna yeniden başkan seçilen Muzaffer Okumuş ' Bizleri destekleyen ve her zaman yanımızda olduğuna inandığımız Konak Belediye Başkanımız Hakan Tartan'a teşekkür ediyorum' dedi.
(AH-Y)

28.01.2013 09:29:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT