1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kömür Dağıtımındaki Aksaklıkları Gören Vali Kolat Sorumluları İkaz Etti

Kömür Dağıtımındaki Aksaklıkları Gören Vali Kolat Sorumluları İkaz Etti

Kömür Dağıtımındaki Aksaklıkları Gören Vali Kolat Sorumluları İkaz Etti
A+A-

Sosyal Yardımlaşma Vakfı'ndan (SYDV) kömür alan ihtiyaç sahiplerinin sıra tartışmasını gören Kırıkkale Valisi Ali Kolat yetkilileri telefonla arayarak dağıtımın düzenli ve adaletli dağıtılmasını isted

Sosyal Yardımlaşma Vakfı'ndan (SYDV) kömür alan ihtiyaç sahiplerinin sıra tartışmasını gören Kırıkkale Valisi Ali Kolat yetkilileri telefonla arayarak dağıtımın düzenli ve adaletli dağıtılmasını istedi.
Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Sosyal Yardımlaşma Vakfınca ihtiyaç sahiplerine dağıtılan kömür tevziinde incelemede bulundu. Sırada bekleyen vatandaşların tartışmasını üzerine devreye giren Vali Kolat önce vatandaşlarla konuşarak sorunlarını dinledi, daha sonra da yetkilileri kömür dağıtımındaki yaşanan aksaklığın giderilmesi için telefonla arayarak talimat verdi.
Kömür dağıtımın organize bir şekilde yapılması gerektiğini söyleyen Vali Kolat, vatandaşların mağdur edilmemesi istedi. Ansızın aralarına karışan Vali'yi gören vatandaşlar ise alkışlayarak teşekkür ettiler. Kömür dağıtımındaki aksaklığın düzeltildiğini gören bir vatandaş ise Vali Kolat'a, "Sayın Valimiz, Başbakanımızın dediği gibi halkla iç içe olan bir Vali. Kendisine teşekkür ederiz" dedi.
(VY-BÖ)

12.02.2013 15:50:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT