1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. KOM Ekipleri Organize Uyuşturucu Şebekesini Çökertti ! (İstanbul Kocaeli Yalova)

KOM Ekipleri Organize Uyuşturucu Şebekesini Çökertti ! (İstanbul Kocaeli Yalova)

KOM Ekipleri Organize Uyuşturucu Şebekesini Çökertti ! (İstanbul Kocaeli Yalova)
A+A-

KOM ekiplerinin 150 polisle İstanbul Kocaeli Ve Yalova'da yaptığı operasyon nefeslerikesti. Operasyon Yalova KOM ekipleri tarafından eş zamanlı olarak yapıldı. Uyuşturucu Çetesi Mayıs 2014 yılından beri takip ediliyordu.

Yalova, İstanbul ve Kocaeli illerinde 150 polisle yapılan eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 19 kişiyi gözaltına altı. Şahısların evlerinde yapılan aramada ise 4 kilo esrar ve bonzai ele geçirildi. 

 

 


Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekipleri, 2014 yılı mayıs ayından beri takip ettiği organize bir uyuşturucu şebekesini çökertti. Elde ettikleri uyuşturucu maddeleri özellikle yaz aylarında Yalova'nın tatil mekanı Çınarcık'ta satan şebekenin elemanlarını yakalamak için İstanbul, Kocaeli ve Yalova'da 150 polisin katıldığı eş zamanlı bir operasyon düzenlendi.

 

 

 

Operasyonda B.K, EA, E.D, FK, İŞ, KT, KSO, LK, ME, OO, OT, SN, S.Ç, KA, FK, Ö.D, ŞÇ, ÖG ve İK. adlı 19 kişi gözaltına alındı. Şahısların ev, araba ve üzerlerinde yapılan aramada 4 kilo toz esrar, 26 gram bonzai, 1 pala ve 1 kuru sıkı tabanca ele geçirildi. Şahıslar, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT