1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kola Hırsızları Yakalandı

Kola Hırsızları Yakalandı

Kola Hırsızları Yakalandı
A+A-

İzmit 42 Evler Sanayi Mahallesi'ndeki bir depodan el arabasıyla 30 koli kola çalmak isteyen 2'si çocuk 4 kişi polis ekiplerinin kovalamacası sonucu yakalanarak gözaltına alındı. İzmit 42 Evler Sana

İzmit 42 Evler Sanayi Mahallesi'ndeki bir depodan el arabasıyla 30 koli kola çalmak isteyen 2'si çocuk 4 kişi polis ekiplerinin kovalamacası sonucu yakalanarak gözaltına alındı.
İzmit 42 Evler Sanayi Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir soğuk hava deposundan 30 koli kola çalmaya çalışan 4 kişi polis ekipleri tarafından yakalandı. Alınan bilgiye göre İzmit Sanayi Mahallesi'nde devriye görevini yerine getiren İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, bir depoya hırsız girdiğini fark etti. Şahıslar polisi görünce el arabasına yükledikleri 30 koli kolayı bırakarak kaçmaya başladı. Polisler ve hırsızlık zanlıları arasında yaşanan kovalamaca sonucu İbrahim K. (33), Okan Ş. (20), H.A. ve L.B. isimli şahıslar Kandıra Sapağı mevkiinde yakalanarak gözaltına alındı. Yaşı küçük olan H.A. ve L.B. Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilirken işlemleri tamamlanan İbrahim K. ile Okan Ş. adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-Y)

01.02.2013 13:30:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT