1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocasinan'ın Sosyete Pazarına Yoğun İlgi

Kocasinan'ın Sosyete Pazarına Yoğun İlgi

Kocasinanın Sosyete Pazarına Yoğun İlgi
A+A-

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Erciyesevler Mahallesi'nde Cumartesi günleri kurulan sosyete pazarına yoğun ilgi gösterildiğini söyledi. Erciyesevler Mahallesi'nde vatandaşların ihtiyaçla

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Erciyesevler Mahallesi'nde Cumartesi günleri kurulan sosyete pazarına yoğun ilgi gösterildiğini söyledi.
Erciyesevler Mahallesi'nde vatandaşların ihtiyaçlarını rahat ve uygun biçimde karşılayacakları bir sosyete pazarı kurduklarını vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, "Sosyete pazarları alıcı ve satıcının makul fiyat ve üst kalitede buluşturulduğu önemli mekânlardır. Sosyete Pazarı'na gelen vatandaşlar, satılan mal ve fiyatlardan oldukça memnun." dedi.
Başkan Bekir Yıldız, Vatandaşların sosyete pazarına gelirken güven duygusu yaşaması için gerekli tedbirleri de aldıklarına dikkat çekerek "Hedefimiz vatandaşımızı ve esnafımızı en iyi şartlarda buluşturup alış veriş yapmalarını sağlamaktır." diye konuştu.
Pazardan çok memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar ise, "Pazarın açılması çok güzel oldu. Fiyatlardan son derece memnunuz. Esnaf bize kaliteli hizmet sunuyor" ifadelerini kullandılar.
(SK)

30.11.2012 14:44:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT