1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocasinan Meclisi Toplanıyor Kayseri

Kocasinan Meclisi Toplanıyor Kayseri

Kocasinan Meclisi Toplanıyor  Kayseri
A+A-

Kocasinan Belediye Meclisi gündemindeki konuları görüşüp karara bağlamak üzere 3 Aralık 2012 Pazartesi günü aralık ayı olağan toplantısını gerçekleştirecek. Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız,

Kocasinan Belediye Meclisi gündemindeki konuları görüşüp karara bağlamak üzere 3 Aralık 2012 Pazartesi günü aralık ayı olağan toplantısını gerçekleştirecek.
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Kocasinan Belediye Meclisi'nin, 5393 Sayılı Belediye Kanunu'nun 20. Maddesine istinaden 3 Aralık 2012 Pazartesi günü saat 16.00'da Belediye Meclis Salonu'nda toplanarak gündemdeki konuları karara bağlayacağını söyledi.
Başkan Bekir Yıldız, 14 gündem maddesinin imar ağırlıklı talep ve raporlardan oluştuğunun altını çizerek, "İmar konuları haricinde, Ruhsat Denetim Müdürlüğünün görev yetki ve çalışma yönetmeliği ile ilgili plan ve bütçe komisyon raporunun görüşülmesi ve mülkiyeti belediyemize ait olan Pervane Mevkiinde kamulaştırılan yerlerin yap-işlet-devret modeliyle tesis yapılması için belediye encümenine yetki verilmesi konusu da görüşülecektir." dedi.
(SK)

01.12.2012 11:38:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT