1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocasinan İşçisinde İkramiye Sevinci

Kocasinan İşçisinde İkramiye Sevinci

Kocasinan İşçisinde İkramiye Sevinci
A+A-

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, işçilere her yıl 4 dilim halinde ödenen 13 yevmiye ikramiyenin ilkini ödediklerini söyledi. 18 yıldır çalışanların maaş ve ücretlerini zamanında ödediklerin

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, işçilere her yıl 4 dilim halinde ödenen 13 yevmiye ikramiyenin ilkini ödediklerini söyledi.
18 yıldır çalışanların maaş ve ücretlerini zamanında ödediklerine dikkat çeken Başkan Bekir Yıldız," Çok şükür çalışanlarımızın maaş ve ücretlerini gününde ödediğimiz gibi ikramiyelerini de veriyoruz. 179 işçimizin hak ettiği 13 yevmiyelik ikramiyelerinin karşılığı 105 bin lirayı banka hesaplarına yatırdık" dedi.
Başkan Bekir Yıldız, "179 işçimize 105 bin lira ikramiye dağıttık. Dün itibarıyla işçilerimizin hesaplarına yatırdık. İkinci dilim ikramiyelerini de 30 Haziran 2013 tarihinde ödeyeceğiz. Bize her zaman destek olan çalışanlarımız güle güle harcasın" şeklinde konuştu.
İkramiyelerini alan işçiler de maaş ve sosyal haklarını bir gün bile geciktirmeden ödeyen Başkan Bekir Yıldız'a teşekkür etti.
(AÖ-Y)

31.01.2013 14:34:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT