1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız:

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız:

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız:
A+A-

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, toplumun gözü kulağı olan tarafsız basının demokratik toplumun ihtiyacı olduğunu söyledi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yap

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, toplumun gözü kulağı olan tarafsız basının demokratik toplumun ihtiyacı olduğunu söyledi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Başkan Bekir Yıldız, toplumun temel hak ve hürriyetlerinin korunması için basın özgürlüğü ne kadar önemli bir ihtiyaçsa, basının tarafsız olmasının da demokratik toplum için aynı derecede zorunluluk olduğunu vurguladı.
Başkan Bekir Yıldız," Haber verme, bilgilendirme, eğitim gibi önemli görevler üstlenen tarafsız basının tabii olarak toplumun yararına hareket etmesi beklenmektedir. Kayseri'de şevkle, fedakarca çalışan, işini hakkıyla yapmak için çabalayan basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, başarılar temennisiyle güzel haberlere ulaşmalarını dilerim" şeklinde açıklamasını bitirdi.
(AÖ-Y)

09.01.2013 16:11:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT