1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocamaz: "mersin Büyükşehir Belediyesini Değil, Bütün Şehri Yönetmeye Talibiz"

Kocamaz: "mersin Büyükşehir Belediyesini Değil, Bütün Şehri Yönetmeye Talibiz"

Kocamaz: mersin Büyükşehir Belediyesini Değil, Bütün Şehri Yönetmeye Talibiz
A+A-

Tarsus Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Burhanettin Kocamaz, "Mersin Büyükşehir Belediyesini değil, bütün şehri yönetmeye talibiz" dedi. Üç gündür, Anamur, Bozyazı, G

Tarsus Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Burhanettin Kocamaz, "Mersin Büyükşehir Belediyesini değil, bütün şehri yönetmeye talibiz" dedi.
Üç gündür, Anamur, Bozyazı, Gülnar, Aydıncık, Mut, Silifke ve Erdemli ilçeleri ile Tekmen, Ören, Atayurt, Kargıpınarı, Atakent ve Kumkuyu beldelerini ziyaret eden Kocamaz, Mersin Büyükşehir Belediyesini değil, bütün şehri yönetmeye talip olduklarını ifade ederek Mersin'in makus talihini yeneceklerini söyledi. Kocamaz, "Bizler Milliyetçi Hareketin, Ülkücü davanın neferleriyiz. Gençlik yıllarımızdan bu yana bu camianın içinde yetiştik, belli terbiyeler aldık. Cenab-ı Allah nasip etti, 1994 yılından bu yana da Tarsus'ta inandığımız davayı en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesini veriyoruz. Tabii bu işler kader işi, alnınıza bir mukadderat yazılmışsa siz sadece o mukadderatın gereğini yazılan o senaryonun gereğini yapmış olursunuz, onun içerisinde bir rol alırsınız onun dışında eğer takdir yoksa zaten ağzınızla kuş tutsanız da sonuca ulaşmanız mümkün değildir. 4 dönemdir Tarsus'ta şayet aday olsak 5. dönem MHP'nin bayrağı orada Allah'ın izniyle dalgalanacak. Çünkü yaptırdığımız araştırmalarda Tarsus merkezde bile köylerle bu yüzde 90'ları aşıyor, şehir merkezinde yüzde 80'leri aşan bir halk desteği görülüyor. Bu demektir ki halkın yüzde 80'i oy verecek. Belki oy vermeyecek ama bizimle Tarsus'taki huzur ve güven ortamının devam edeceğini düşünüyor. Fiilen olmasa da fikren bize destek veriyor" dedi.
(ERY-Y)

10.01.2013 13:43:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT