1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocaeli'nde Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 3 Yaralı Kocaeli

Kocaeli'nde Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 3 Yaralı Kocaeli

Kocaelinde Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 3 Yaralı  Kocaeli
A+A-

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde hayvan alım satımı anlaşmazlığı nedeniyle iki aile arasında çıkan silahlı çatışmada 1 kişi ölürken, 3 kişi de yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Ağrı'dan Dilovası'na y

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde hayvan alım satımı anlaşmazlığı nedeniyle iki aile arasında çıkan silahlı çatışmada 1 kişi ölürken, 3 kişi de yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, Ağrı'dan Dilovası'na yerleşen A. ailesi, kendilerine ait 150 büyükbaş hayvanı satması için Mustafa T.'ye verdi. 150 büyükbaş hayvan için ödenecek olan 350 bin TL'lik tutarın geçen ekim ayına kadar ödenmesi konusunda iki aile arasında anlaşma yapıldı.
Para zamanında ödenmeyince iddialara göre Polat A., amcası ve Nihat A. ile birlikte, alacaklarını tahsil etmek için Dilovası'ndaki Mustafa T.'ye ait eve gitti. Evde çıkan tartışma sonucu iki taraf da silahlarına sarılırken, çıkan çatışmada Polat A. (38) hayatını kaybetti, kardeşi Nihat A. ile karşı taraftan Alican T. ve Ali T. ise yaralandı. Yaralılar, İzmit'teki hastanelere sevk edildi.
Polis, kavganın daha da büyümemesi için ilçede geniş güvenlik önlemleri aldı.
(UU-GS-Y)

05.01.2013 10:24:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT