1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocaeli'de Ve İstanbul'da Hırsızlık Operasyonu: 14 Gözaltı

Kocaeli'de Ve İstanbul'da Hırsızlık Operasyonu: 14 Gözaltı

Kocaelide Ve İstanbulda Hırsızlık Operasyonu: 14 Gözaltı
A+A-

Kocaeli ve İstanbul'da gerçekleştirilen hırsızlık operasyonlarında 14 kişi gözaltına alındı. Şahısların ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda yaklaşık 400 bin TL değerinde çalıntı malzeme ele geçirild

Kocaeli ve İstanbul'da gerçekleştirilen hırsızlık operasyonlarında 14 kişi gözaltına alındı. Şahısların ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda yaklaşık 400 bin TL değerinde çalıntı malzeme ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, polis ekiplerince önceki sabah İstanbul ile Kocaeli'de eş zamanlı hırsızlık operasyonu düzenlendi. Şafak vakti gerçekleştirilen operasyonda 14 kişi çalıntı malzemelerle yakalanarak Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube'sine getirildi. Zanlıların Kocaeli, İstanbul, Samsun, Tokat ve Bolu illerinde 31 eylem gerçekleştirdikleri tespit edildi.
Gözaltına alınan şahısların ve işyerlerinde yapılan aramalarda 3 adet otomobil, 20 adet altın bilezik, 17 adet LCD televizyon, 21 adet cep telefonu, 13 adet fotoğraf makinesi, 28 adet saat, 2 adet altın takı seti, 14 adet çift küpe, 7 adet altın künye, 8 adet yüzük, 7 bin 500 TL para ve 4 bin TL değerinde sigara ele geçirildi. Çalınan malzemelerden bazıları sahiplerine teslim edildi. Polis ekipleri geri kalan malzemeler için sahiplerinin tespiti üzerine çalışma yapıyor. Gözaltına alınan 14 kişinin yarın adliyeye sevk edilmeleri bekleniyor.
(UU-ÖZ-Y)

27.01.2013 00:11:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT