1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocaeli'de Köy Yolları Açık

Kocaeli'de Köy Yolları Açık

Kocaelide Köy Yolları Açık
A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler kar yağışının başladığı ilk günden bu yana yolların açık kalması için yoğun bir şekilde çalıştı. Ekipler şehir merkezlerinin yanı sıra köy yollarında da ç

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler kar yağışının başladığı ilk günden bu yana yolların açık kalması için yoğun bir şekilde çalıştı. Ekipler şehir merkezlerinin yanı sıra köy yollarında da çalışmalarını sürdürdüler. Karın geçit vermediği köy yolları grayderler tarafından açılarak kullanılır hale getiriliyor. Kar kalınlığının bir metreye yaklaştığı yüksek kesimlerdeki köylerde de ulaşımda sıkıntı yaşanmadı.
Gölcük' ün yüksek kesimlerindeki köy yolları gün boyu yollarda çalışan kar araçları sayesinde sürekli açık kaldı. Vatandaşlar açık olan yollar sayesinde günlük işlerini rahatça yaptılar. Şevketiye, Saçmalı, Mesuriye, Ayvazpınar ve İncimaden üzerinden İznik'e bağlanan köy yolunda kar temizleme çalışmaları yapıldı. Alimezar, Kamparalar ve İhsaniye yolu da gün boyu temizlenerek açık tutuldu.
(MA-MA)

10.01.2013 15:17:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT